Školení

domů>školení

Školení

Nabízíme tři druhy školení/kurzů:
· Promyšlené podnikání
· Digital Story Telling
· Pitching

Společné pro všechny kurzy:
Kurzy jsou online, není potřeba osobní docházka. Úkoly plníte pouze online. Na konzultace dojíždíme do místa dle preference zákazníka. Všechny ceny jsou tvořeny na klíč, podle náročnosti oboru, pokroku v podnikatelském plánu, zkušenosti zákazníka, aj.


Promyšlené podnikání

Základní vysvětlení, co to vlastně je.

Obecný popis:

Zákadní otázka a problém, který si začínající podnikatelé kladou, minimálně v duchu, je, zda je "předmět nového podnikání" správný nebo je to hloupost, či zbytečnost.

Metoda promyšleného podnikání (dále jen PP) nám pomůže za zlomek peněz a námahy toto zjistit ještě předtím, než po období usilovné práce k nám dorazí tvrdá odpověď trhu.

Společně eliminujme iluzorní přání ve Vašem podnikání

Není nic horšího, než když po měsících usilovné práce na vaší beta verzi zjistíte, že zákazníci o váš produkt nemají takový zájem, jako jste si mysleli, anebo by chtěli trochu něco jiného!

Díky metodě PP váš produkt nejprve prodáte a pak ho teprve vyrobíte.

Snažme se zjistit nejskrytější přání zákazníka

Představte si, že máte vymazlený prototyp, jste na něj hrdý a zákazník si před uzavřením smlouvy neustále vymýšlí, že by to mělo být větší/menší, jiného tvaru a mělo by to mít další/jiné funkce. Což pro Vás znamená měsíce další práce.

PP Vám garantuje, že každý váš produkt bude "trefa do černého" – bude o něj zájem. Protože budete přesně vědět, co si Vaši klienti ve skutečnosti přejí, co by si skutečně chtěli koupit.

Vyberme nejlepší a nejpřátelštější mezeru na trhu

Není většího zoufalství, než když získáte první zákazníky, těšíte se, jak se Váš byznys konečně rozjede a najednou se dozvíte, že nějaký konkurent, díky tomu, že je velký a silný zákazníkům nabídl lepší obchodní podmínky.

Díky metodě PP se dokážete zaměřit na pro Vás a Váš podnikatelský záměr nejlepší a nejpřátelštější niku (segment) na trhu.

Snižme riziko finančních chyb

Zkuste si představit, že jste zbytečně utratili své peníze na určitou fázi přípravy podnikání a najednou jste zjistili, že byste finance potřebovali na něco mnohem důležitějšího, bez čeho se nehnete z místa.

Metoda PP vznikla právě pro to, aby začínající podnikatel s minimem peněz a s minimem rizika prošel všemi nezbytnými kroky a až si ověří, zda a jak to bude fungovat, aby do podnikatelského záměru skutečně investoval!


Jestli Vás to zaujalo, neváhejte nás kontaktovat.